» Opera Tarayıcı - Opera Browser
Kategori Konu Cevaplar Son Mesaj
Webmaster Programlar? Internet Download Manager 6.30.10 ?ndir 0 YaRGuCi
TRKLAVYE mIRC TRCHAT mIRC indir 0 YaRGuCi
SOHBET SOHBET - CHAT - MUHABBET 0 YaRGuCi
SOHBET Ad?yaman Sohbet 0 YaRGuCi
SOHBET Adana Sohbet 0 YaRGuCi
SOHBET TRKLAVYE SOHBET - KURALLARI 0 YaRGuCi

Görüntülenme: 81
" onclick="return hs.expand(this)" class="highslide" title="Opera Tarayıcı - Opera Browser">" alt="Opera Tarayıcı - Opera Browser" title="Opera Tarayıcı - Opera Browser" />
YaRGuCi
31-05-2018, 14:47
---


Opera'nın eserleri (ürünleri) 400 milyondan daha fazla genel ağ kullanıcısının her yerden ve her cihazdan (Windows, Android, İOS gibi) kendileri için önemli olan konuya angaje olması ve yeni bir boyut kazandırmasını sağlamaktadır.. Bunun dışında tanıtım işi verenlerin yeni kitlelere ulaşarak işletmelerine değer kazandırmalarına yardımcı olmaktadır. Opera aynı zamanda yer yüzünde farklı yerlerindeki 121 operatöre ürün ve hizmet desteği vererek bu operatörlerin abonelerine daha hızlı, daha tutumlu ve daha iyi ağ deneyimi sunması ile ön plana çıkmaktadır.
Genel ağ, aile fotoğraflarından, eğlenceli videolara ve dünya ekonomisini değiştiren iş fikirlerine kadar her zaman keşfedilecek şeylerle dolu. İster ilk defa internete giren bir kullanıcı, isterseniz doğru kitlelere ulaşmaya çalışan çok uluslu bir şirket olun, Opera daha fazla çevrimiçi içerik keşfetmenizi sağlayabilir.
Opera İnternet Explorer'e ve Firefox'a göre güvenlik açıklarını tamamen kapatmış bir browser tarayıcısı olarak bilinmektedir.Doğru baskı sayesinde internette gezinti yaparken kullandığınız sekmelerin hemen hemen hepsi ''session'' halinde kaydedilmektedir ve bunu reklamsız ve ücretsiz dağıtılan Firefox'un bile üzerine çıkartabilen en önemli özellikleri arasındadır.İnternet Explorer ise tam bu tarayıcı ve browserlere göre tam bir fiyasko desek yersiz olmaz diye düşünüyorum.Gün geçtikçe Opera emin adımlarla hızlı bir şekilde ilerlemektedir.
  • Dosyayı İndir : operasetup.zip
    Boyut : 1,22 Mb
    İndirme Sayısı: 3
    Tarih : 31-05-2018, 15:59

Yorum Yap

İsim:*

E-Mail:


Güvenlik Kodu: *