Forum

TRKlavye.NET Resmi Forum Sitesi'nde her türlü konuları soru-cevap seklinde ve açılan kategorilere uygun bir şekilde sorunlarınza yönelik çözüm arayabilirsiniz

Webmaster Sitesi

Webmaster (Web uzmanı), internet üzerine teknik bilgisiyle öne çıkan, internet siteleri ve web uygulamaları geliştiren, internet ekosisteminde kullanılacak üründür.

DJ Programları

Ücretsiz ve güvenle indirebileceğiniz Dj Programların tek adresi.En güncel sürümleri ile beraber artık sizlerle!TRAKTOR SCRATCH PRO DJ

TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
Download
Konuyu Okuyanlar
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ - Otomotiv siteleri için yeni uyarlanabilir şablon. Şablonun siyah, kırmızı ve beyaz renklerinin ve şık görünümünün birleşimi hiç şüphesiz okuyucuyu sitenizde oyalayacaktır. Şablon etkileyici bir görünüme sahip ve reklam birimleri makul bir şekilde yerleştirilmiş ve ana içeriğin sunumunu engellemiyor. Sitedeki yayınları olan tüm bloklar açıkça ayrılmıştır, bu nedenle içeriğiniz fark edilmeden kalmaz.

Dikkat! Şablon Güncellendi!
 • Site başlığına yeni bloklar eklendi.
 • Makalenin gövdesinde haberi içeren bir blok ekleme fırsatı ortaya çıktı. Bağlantı ve davranışsal faktörler gelişecektir. Ek olarak, bu bloğun ekleneceği makalede hangi yeri belirtebilirsiniz.
 • Bazı hatalar düzeltildi

 • Şablon adı: TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
 • Kategori: DJ Programları;
 • Desteklenen Sürümler (CMS): DLE 10, 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5, 10.6, 11.0, 11.1, 11.2;
 • Genişlik: Adaptif (responsive), 320-1264px;
 • Kodlama Dili: html5, css3;
 • Tarayıcı uyumluluğu: IE, Mozilla, Opera, Google Chrome, Safari, mobil cihazlar;
 • Dosyalar: Şablon, Talimat, PSD logosu;
 • Konular: Web Tasarım.
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ

TRAKTOR SCRATCH PRO DJ HAKKINDA BİLGİ VE ÖZELLİKLERİ

 • TRAKTOR SCRATCH PRO 2, en üst seviyede elastik ve sezgili pro başarım için düzenlenmiş oldukça şık ve gösterişli yazılım özellikleri içermektedir.
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
 • Gelişmiş kitaplık yönetiminden otomatik parça çözümlemesine kadar TRAKTOR SCRATCH PRO 2, gereken hassasiyeti göstermektedir.
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
TRACK PREPARATION duluk (favori) modüllerinizi saniyeler içinde bulabilirsiniz. TRAKTOR SCRATCH PRO 2 yazılımında tam iTunes bütünleşmesi, kitaplığınızın ve çalma listelerinizin doğrudan TRAKTOR'dan aracısız erişim sağlayabilir olduğu manasına gelir.

TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
SYNC anında izler. BPM'yi, beatgrids'i ve anahtarı otomatik olarak içe aktarma sırasında algılar ve her zaman kusursuz senkronize karışımlar için istikrarlı Sync motoru tarafından kullanılır.


TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
YAZILIM MİKSER Yerleşik yazılım müfsidi, zenginleştirilebilir hevesli DJ mikser hususiyetleri sunar. Sanayi favorilerinden sonra paradigmalanan farklı EQ'lardan ve süzgeç türlerinden birini seçebilirsiniz. Artı her kanaldan FX Birimlerini etkinleştirin.
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
LOOPING VE CUEING Gelişmiş dayanıklılık özellikleri, en sevdiğiniz parça parçalarının anlık fotoğraflarını son derece güzel bir şekilde çekmenizi ve döngü uzunluğunu simultane değiştirmenize imkan tanır. TRAKTOR, sisteminizi otomatik olarak kaydeder, böylece doğrudan doğruya anlara atlayabilirsiniz
TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
ETKİLER 30'un üzerinde stüdyo düzeyi efekt, 4 ayrı FX Ünitesi ve tek tuşla Macro FX, parçalarınızı tekstüre etmek için dizayn edilmiş sonsuz bir sonik palet sunmaktadır. Ya da tasarımcılığınızın ilkel çalışmasına izin vermek için grupları gruplandırın ve özelleştirin.

TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
LOOP RECORDER (YAZI KAYDEDİCİ) tasarımcı, çok tabakalı overdubs için güçlü bir referanstan, master çıkış veya ferdî hatlardan ses kaydedin. Daha sonra sesleri çabucak Remix Decks yuvalarına aktarın.

TRAKTOR SCRATCH PRO DJ
REMIX DECKS TRAKTOR'un Remix Deck'lerini kullanarak parçaları parçacıklara ayırın , düzenleyin ve birbirinden ayrıştırın. Parçalarınıza kişisel bir temas katmak için setiniz sırasında kendiliğinden mandal yakalayabilir ve sesleri 64 yuvaya yükleyebilirsiniz.

TRAKTOR SCRATCH

TRAKTOR SCRATCH PRO 2 yazılımı vinil ve CD denetimi ile dijital dosyalarınızda pikap veya CDJ'ler ile harmanlayın. Native Scratch teknolojisi, dört kata kadar mükemmel başarımı için ultra hassas zaman koduna sahiptir.

Yalnızca 12 inçlik bir kayıt gibi farkına vararak 120g vinil üzerindeki mükemmel duyarlı 2kHz kontrol sinyali ile çevirin yada hem analog hem de dijital ortamlardan en güzel şekilde yararlanmak için CDA'lar ve manuel dayanıklılık işlevleri ile TRAKTOR'un döngülerini ve profesyonel ipuçlarını kullanın.


Yorum Ekleyerek Bize Destek Olabilirsiniz


2-06-2018, 10:40  Devamını Oku