Forum

TRKlavye.NET Resmi Forum Sitesi'nde her türlü konuları soru-cevap seklinde ve açılan kategorilere uygun bir şekilde sorunlarınza yönelik çözüm arayabilirsiniz

Webmaster Sitesi

Webmaster (Web uzmanı), internet üzerine teknik bilgisiyle öne çıkan, internet siteleri ve web uygulamaları geliştiren, internet ekosisteminde kullanılacak üründür.

DJ Programları

Ücretsiz ve güvenle indirebileceğiniz Dj Programların tek adresi.En güncel sürümleri ile beraber artık sizlerle!

Site Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim

YaRGuCi
YaRGuCi Kurucu 25-09-2018, 14:33

 Soru : 

Site Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim?

 Çözüm : 

Sırasıyla aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek istediğiniz sitenin geçmişteki konumunu görebilir bunun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Site Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim
  • http://trklavye.net yazan yere geçmişini öğrenmek istediğimiz herhangi bir sitenin ismini yazıyoruz.
  • Daha sonra aşağıda başarılı olduğu yılar ve tarihler mevcut.Sizde o başarılı olduğu yıl ve tarihe bakarak o sitenin istatistiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Site Geçmişini Nasıl Öğrenebilirim
  • Konuyu daha iyi anlamanız açısından bunu bir örnek ile açıklayalım.Mesala http://trklavye.net 2007 yılı diğer yıllara nazaran daha başarılı görünmektedir.
  • Bu yılda mesela Ocak ayındaki konumuna bakıyoruz ve Haziran ayına kadar olan konumlarında pek bir değişiklik yok.Ancak dikkat ettiyseniz Haziran ayının 1'i, Temmuz ayı'nın 16, Ağustos ayı'nın 31 inde mavi kutucuk içinde belirginleşen durumlar mevcut.İşte bu kısımlardan hareket ederek en iyi olduğu yılı ve ayı tespit edebilir sitenizi ona göre daha iyi konuma getirebilirsiniz.

Yorum Ekleyerek Bize Destek Olabilirsiniz

Forum İstatistikleri

Üyelerimiz 20 onaylı konuda toplam 0 yorum yaptılar. Foruma en son 2019-02-20 02:26:59 tarihinde Film Kategorileri il başlıklı konu eklendi.
Forumda toplam 20 konu bulunmaktadır.
Foruma eklenen 20 konudan 20 tanesi onaylandı.
Forumda 0 adet konu onay beklemektedir.
Forumdaki 20 adet onaylı konuya toplam 0 yorum yapıldı.