» » Kelebek Script v.Media
Kategori Konu Cevaplar Son Mesaj
Webmaster Programlar? Internet Download Manager 6.30.10 ?ndir 0 YaRGuCi
TRKLAVYE mIRC TRCHAT mIRC indir 0 YaRGuCi
SOHBET SOHBET - CHAT - MUHABBET 0 YaRGuCi
SOHBET Ad?yaman Sohbet 0 YaRGuCi
SOHBET Adana Sohbet 0 YaRGuCi
SOHBET TRKLAVYE SOHBET - KURALLARI 0 YaRGuCi

Görüntülenme: 44
" onclick="return hs.expand(this)" class="highslide" title="Kelebek Script v.Media">" alt="Kelebek Script v.Media" title="Kelebek Script v.Media" />
YaRGuCi
29-05-2018, 15:15
mIRC Scripting
Kelebek Script v.Media Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı, üstüne çift tıklayarak güvenle kurun. Daha sonrasında yönergeleri takip ederek, sohbet sunucumuza bağlanabilirsiniz. Güven Huzur ve Kaliteli bir chat sohbet için Kelebek Script`i tercih ediniz. 

Kelebek Script v.Media [EXE] Kelebek Script v.Media [ZİP]Kelebek Script v.Media [RAR]

Kelebek Script v.Media


Kelebek Script v.Media yeni nesil chat sohbet programlarının başında gelmektedir. Farklı tasarımı, IRC Chat kültürüne farklı bakışı, kendine özgü bir sisteme sahip olması gibi özellikler, Kelebek v.Media `nın en akla gelen özellikleri olarak sıralanabilir. Klavye Bilgisayar Script Coders (KBSC) tarafından mIRC üzerine kodlanan program ile sohbet ve chat yaparken, menülere ulaşmada, ve kullanımda büyük kolaylıklar yaşayacaksınız.

mIRC üzerine kodlanan panaller sayesinde, nick kayitlarinizi, kanal kayitlarinizi ve ayarlarini, IRC üzerindeki komutları rahatlıkla kullanabileceksiniz. Birçok mIRC sohbet kullanıcısının paneller üzerindeki rahatlık nedeniyle tek tercihi olan Kelebek Script`in temel özellikleri yine Kelebek v.Media`da toplanmıştır. mIRC Chat severler için, kafe kullanıcıları düşünülerek piyasaya çıkarılmıştır. Program tamamen orjinal mIRC üzerine tasarlandiğindan hiz ve güvenlik konusunda herhangi bir şüpheye yer verilmemiştir.

Kelebek v. media

Kelebek Script v.Media kolay menu, hızlı raporlama, acıklamalar, yardım ve, en önemlisi, sponsor bağlantı ayarları ile, mIRC script konusunda, farklı bir ekol olmaya devam ediyor.

Kelebek Script v.Media daki kullanıcıya sunulan kanal koruma ayarları ile, bir çok koruma ayarı standardi farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.Kelebek Script v.Media Logo ve Tasarım Örneğidir.

Kelebek Script v.Media Logo ve Tasarım Örneğidir.
Program Detayları 

Program Üreticisi: Kelebek Internet Hizmetleri

Program Telif Hakları: Gül Ajans – Klavye Bilgisayar

Program Sürümü: Kelebek v. Media

Program Boyutu: 3,97 MB 

Program İçeriği: Chat Sohbet

İşleim Sistemi: Windows (Tümü)

Program Adı: Kelebek Script ® v. Media

Sağ Üst Köşede Download Linki Mevcuttur.

Kelebek Script v.Media
  • Dosyayı İndir : kelebekmedia.zip
    Boyut : 3,8 Mb
    İndirme Sayısı: 4
    Tarih : 29-05-2018, 15:26

Yorum Yap

İsim:*

E-Mail:


Güvenlik Kodu: *