Forum

TRKlavye.NET Resmi Forum Sitesi'nde her türlü konuları soru-cevap seklinde ve açılan kategorilere uygun bir şekilde sorunlarınza yönelik çözüm arayabilirsiniz

Webmaster Sitesi

Webmaster (Web uzmanı), internet üzerine teknik bilgisiyle öne çıkan, internet siteleri ve web uygulamaları geliştiren, internet ekosisteminde kullanılacak üründür.

DJ Programları

Ücretsiz ve güvenle indirebileceğiniz Dj Programların tek adresi.En güncel sürümleri ile beraber artık sizlerle!Alexa İçin Güncel Kalmak

Alexa İçin Güncel Kalmak
Download
Konuyu Okuyanlar
Alexa İçin Güncel Kalmak - Otomotiv siteleri için yeni uyarlanabilir şablon. Şablonun siyah, kırmızı ve beyaz renklerinin ve şık görünümünün birleşimi hiç şüphesiz okuyucuyu sitenizde oyalayacaktır. Şablon etkileyici bir görünüme sahip ve reklam birimleri makul bir şekilde yerleştirilmiş ve ana içeriğin sunumunu engellemiyor. Sitedeki yayınları olan tüm bloklar açıkça ayrılmıştır, bu nedenle içeriğiniz fark edilmeden kalmaz.

Dikkat! Şablon Güncellendi!
 • Site başlığına yeni bloklar eklendi.
 • Makalenin gövdesinde haberi içeren bir blok ekleme fırsatı ortaya çıktı. Bağlantı ve davranışsal faktörler gelişecektir. Ek olarak, bu bloğun ekleneceği makalede hangi yeri belirtebilirsiniz.
 • Bazı hatalar düzeltildi

 • Şablon adı: Alexa İçin Güncel Kalmak
 • Kategori: Webmaster;
 • Desteklenen Sürümler (CMS): DLE 10, 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5, 10.6, 11.0, 11.1, 11.2;
 • Genişlik: Adaptif (responsive), 320-1264px;
 • Kodlama Dili: html5, css3;
 • Tarayıcı uyumluluğu: IE, Mozilla, Opera, Google Chrome, Safari, mobil cihazlar;
 • Dosyalar: Şablon, Talimat, PSD logosu;
 • Konular: Web Tasarım.

Alexa İçin Güncel Kalmanın Avantajları Nelerdir?

Alexa İçin Güncel Kalmak
Alexa, kabaca milyonlarca kişinin emeğinin karşılığını  sıralama değişkenini gözeterek özgün içerikleri daha çok seven bir sıralama motorudur desek yanlış olmaz sanırım.


Dolayısıyla Alexa web sitenin güncelliği, aldığı backlink, tanıtım, özgün konu vs kısaca herşeyi çok kapsamlı bir şekilde incelemektedir.Ancak şöyle bir bakıldığında mükemmel bir sistem olduğunu düşünmemek elde değil değil mi? Ama birde yapısal işleniş şeklini görün.


Alexa ile milyonlarca insan web sitelerini belirli bir sıralamaya katmak için çaba sarf eder. Bazıları çok profesyonel çalışır, bazıları yanıltıcı hileler ile sıralamaya girmeye çalışır ve başaranlar da vardır desek yalan olmaz. Sonuç itibariyle her şekilde sıralamaya katabilirsiniz web sitenizi.


Şayet web sitenizi güncel tutuyorsanız, ziyaretçileriniz için kaliteli özgün içerikler üretip, sürekli olarak üretkenlik gösterebiliyorsanız Alexa sizin için bulunmaz bir veli niğmettir.Örnegin; çok azimli ve hırslısınız, bir blog tarzı web sitesi açayım dediniz, günde 10 adet özgün yazı girdiniz, bazen 8, bazen 6, bazen 3 vs. hergün birkaç adet özgün makale girdiğinizi farz edelim, Alexa sizi direk 250.000 sırada gösterir.Tabi bu  dediğim olay 1-2 günde olabilecek bir iş değildir. Haftanızı da alabilir, Aylarınızı da.. Bu tamamen sizin elinize olan bir şeydir. Bu örnek ile beraber ne kazanacağınızı siz düşünün artık. 


Yazımızın başındaki soruya gelecek olursak ''Alexa İçin Güncel Kalmak Önemli Mi?''


Tabiki önemli, elinizden geleni esirgemeyin özgün içerikler girmeye devam  edin ve web sitelerinizi olabildiğince güncel tutun. En azından haksız gelir elde edenlerin önüne geçerek hakkınızı aramış olursunuz. İnşallah bu makale size faydalı gelmiştir.


Yorum Ekleyerek Bize Destek Olabilirsiniz