Üye Girişi все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 15:24 – Adana Sohbet 
  • 11:15 – Sebebiyat Online Script 
  • 09:13 – CCleaner indir 

Blogger Nedir ?

Blogger Nedir ?
Blogger, kısa zaman süre zarfında internet ortamında son derece popüleritesi olan ve ilgi odağı olmaya hak kazanmış, içerik yönetim sistemleri arasında yer almış bir hazır sistemdir. İnternet teknolojilerinin gelişmesi ile beraber farklı yazılımların da ortaya çıkması ile birlikte sunulan hizmetlerin kapsamında da çok ciddi farkındalıklar söz konusu olmuştur. Ülkemiz, günden güne farklı bir ihtimam ile karşılaşmakta ve bunu aktif olarak kullanma yolunda da önemli adımlar atmaktadırlar. Google, bildiğimiz gibi internet teknolojileri ağı dediğimiz anda tüm dünya çapında aklımıza gelen şüphesiz olarak ilk kuruluştur.

Zaman içinde insanlara tamamı ile ücretsiz hizmetler sunarak bu anlamda farkındalık yaratan firmanın en büyük projelerinden birisi olarak Blogger sistemini aktif hale getirmiştir. Bu sistem, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir çeşit web sitesi oluşturma aracı olarak da bilinmektedir. Sistem hakkında bilgi sahibi olabilmek için konumuzun devamını okumaya devam ediniz.

Blogger Nedir?

Blogger sistemi, Google firması tarafından ücretsiz olarak sunulan ve gelişmiş XML kod parçacığı biçimleri ile hazırlanmış ücretsiz bir İçerik Yönetim Sistemi olarak dikkat çekmektedir. Bu sistem, diğer birçok farklı içerik yönetiminin aksine PHP kodlama biçimini değil XML kod biçimini tercih etmiş ve bu anlamda da farkını ortaya koyarak kolay geliştirilebilir bir yapı haline gelmiştir. Ülkemiz genelinde son zamanlarda özellikle bayan blogcuların sayısında ortaya çıkan nicel artış da ciddi manada ilgi uyandırıyor.

Blogger sistemi vesilesiyle artık herkesi. Google firmasının içerik yönetimi sistemi içerisinde ücretsiz olarak sizlere sunduğu tema seçeneklerini de enstantane olarak tercih ederek görsellik anlamında zihninizde tasarlamış olduğunuz gibi bir web sitesi oluşturmak artık çok daha kolay bir hale geldi.

Blogger Ne İşe Yarar?

Blogger sistemi tamamen ücretsiz olarak sizleri web sitesi sahibi yapmaktadır. Tamamen Google hizmeti olmasından kaynaklı son derece güvenilir ve kaliteli bir içerik yönetim sistemdir. Blogger oluşumunun asıl amacı; kullanıcılarına güvenilir ve kaliteli bir içerik yönetim sistemi sunabilmektir. Herkesin kedisine ait web sitesi olsun ve internet üzerinde paylaşımlar yaparak destek olması açısından Google firması yetkilileri bu konu ile alakalı olarak çalışmalarını tamamlamış ve Blogger sistemi oluşturmuştur. Bu sistem, kayıt esnasında sadece sizlerden bir mail adresi istiyor ve sizleri otomatik olarak web sitesi kurulum ekranına yönlendiriyor.

Blogger sistemi içerisinde dilediğiniz içeriğe sahip dilediğiniz görsellik için temalar kullanarak şahane web siteleri ortaya çıkarmanız mümkündür. Bu sistem sayesinde online ortamdaki paylaşımcı web sitelerinin sayısı da artmış olacak. Sistem bildiğimiz BLOG sistemidir. İçerisine yazı girerek paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir günlük olarak da kullanabilir, ilerleyen süreçte Google Adsense imkanlarını da kullanarak sistem üzerinden çok ciddi gelirler elde edebilme şansına da sahip olabilirsiniz.
Değerlendirme: 
  • Beğendim
  • 1

PostgreSQL ve MySQL Arasındaki Farklar

PostgreSQL ve MySQL Arasındaki Farklar

Merhabalar TRKlavye sakinleri, Projeleriniz için

Webmaster

4-09-2018, 13:28

Blogger Nedir ?

Blogger Nedir ?

Blogger, kısa zaman süre zarfında internet

forum » Hazır Sistemler » Blogger

6-09-2018, 10:30
Yorum Bırak
  • Top List
  • Download
  • Online Üyeler
İnternet Download Manager
Internet Download Manager 6.30.10 İndir
Opera
Opera Tarayıcı - Opera Browser Hakkında Bilgi
Dj Programları - Virtual DJ
Virtual Dj Download
CCleaner Türkçe indir
Ücretsiz sistem Temizleme ve Optimizasyon Aracı
Mozilla Firefox indir
Mozilla Firefox Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Domain Name Analyzer
Kullanılabilir Alan Adlarını Bulma ve Araştırma
µTorrent 3.5.4.44520 İndir
uTorrent indir
DirectX 12 Son Sürüm
DirectX 12 Son Sürüm
1. papatya5cafe.zip - Download: 28


2. sebebiyatonline.zip - Download: 23


3. idman.zip - Download: 18


4. damla-script.zip - Download: 13


5. kelebekmedia.zip - Download: 11


6. firefox-installer.zip - Download: 8


7. domain-name-analyzer.zip - Download: 7


8. ccsetup.zip - Download: 5


9. utorrent.zip - Download: 5


10. operasetup.zip - Download: 3


Üyeler
 
Misafirler (3)
MisafirMisafirMisafir 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (4)