Forum

TRKlavye.NET Resmi Forum Sitesi'nde her türlü konuları soru-cevap seklinde ve açılan kategorilere uygun bir şekilde sorunlarınza yönelik çözüm arayabilirsiniz

Webmaster Sitesi

Webmaster (Web uzmanı), internet üzerine teknik bilgisiyle öne çıkan, internet siteleri ve web uygulamaları geliştiren, internet ekosisteminde kullanılacak üründür.

DJ Programları

Ücretsiz ve güvenle indirebileceğiniz Dj Programların tek adresi.En güncel sürümleri ile beraber artık sizlerle!SEO quake Nedir ?

SEO quake Nedir ?
Download
Konuyu Okuyanlar
SEO quake Nedir ? - Otomotiv siteleri için yeni uyarlanabilir şablon. Şablonun siyah, kırmızı ve beyaz renklerinin ve şık görünümünün birleşimi hiç şüphesiz okuyucuyu sitenizde oyalayacaktır. Şablon etkileyici bir görünüme sahip ve reklam birimleri makul bir şekilde yerleştirilmiş ve ana içeriğin sunumunu engellemiyor. Sitedeki yayınları olan tüm bloklar açıkça ayrılmıştır, bu nedenle içeriğiniz fark edilmeden kalmaz.

Dikkat! Şablon Güncellendi!
 • Site başlığına yeni bloklar eklendi.
 • Makalenin gövdesinde haberi içeren bir blok ekleme fırsatı ortaya çıktı. Bağlantı ve davranışsal faktörler gelişecektir. Ek olarak, bu bloğun ekleneceği makalede hangi yeri belirtebilirsiniz.
 • Bazı hatalar düzeltildi

 • Şablon adı: SEO quake Nedir ?
 • Kategori: Webmaster;
 • Desteklenen Sürümler (CMS): DLE 10, 10.1, 10.2, 10.3, 10.4, 10.5, 10.6, 11.0, 11.1, 11.2;
 • Genişlik: Adaptif (responsive), 320-1264px;
 • Kodlama Dili: html5, css3;
 • Tarayıcı uyumluluğu: IE, Mozilla, Opera, Google Chrome, Safari, mobil cihazlar;
 • Dosyalar: Şablon, Talimat, PSD logosu;
 • Konular: Web Tasarım.
SEO quake Nedir ?
SEO çalışmaları bakımından Google sıralamaları oldukça önem arz eder. Google sıralamalarına bakmak için sıra buluculara ihtiyaç duyulur. Fakat; kimi sıra bulucular Google.com üzerinden sıralama sonuçlarına bakar, kimisi ise hiçbir zaman doğru sonuç verilerini bizlere sunmaz. Bu durum oldukça can sıkıcı, hatta ve hatta yanlış metod uygulamalara gitmenize sebebiyet gösterebilir.

SEO quake Özellikleri :
 1. Tarayıcılar için güclü bir SEO araç kutusudur.
 2. Ücretsiz SEO quake organik araştırma verileri sağlayan tarayıcı uzantısı ile , büyük bir SEO parametreleri yelpazesi için herhangi bir web sayfasını kontrol edebilirsiniz.Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera ile uyumlu sağlayan SEO quake, arama motoru sonuçlarındaki listeler için parametreler sağlayabilir.
 3. Flaşta sayfa içi SEO denetimini gerçekleştirebilirsiniz.
 4. İç ve dış bağlantıları inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.
 5. Karşılaştırma alanlarla URL'leri gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
 6. Tüm verileri bir dosyaya aktarıp kontrol etme imkanına sahip olabilirsiniz.
 7. Organik araştırma verileriyle birlikte, SEO quake, SEO Denetimi, Anahtar Kelime Yoğunluğu raporu, Dahili / Harici Bağlantı analizi ve hatta sosyal ölçümler dahil olmak üzere diğer yararlı araçları sağlar.
Birçoğumuz, SERP'leri analiz ederek ve kimin nasıl sıralandığını belirleyerek rakiplerimiz hakkında bilgi toplamaya çalışırız.Belirli bir anahtar kelimeyi araştırır ve ortaya çıkan sonuçları analiz ederiz. Daha sonra bu sonuçları alırız ve ortaya çıkan her bir açılış sayfası için bilgileri manuel almanız gerekmektedir.
Google Index, Alexa Sıralaması, SEM Rush Sıralaması verileri, Facebook Beğenileri ve daha fazlası dahil olmak üzere, alan ve açılış sayfalarına ilişkin metrikleri görmenize olanak tanır.Google Index, Alexa Sıralaması, SEM Rush Sıralaması verileri, Facebook beğenileri ve daha fazlası dahil olmak üzere, alan ve açılış sayfalarına ilişkin metrikleri görmenize imkan tanır.Bu metriklerin tümü doğrudan SERP'lerden gösterilmek için kullanılabilir. Böylece, görüntülenen her alanın ve açılış sayfasının birbirleri arasında nerede durduğunu anlayabilirsiniz.
SEO quake, her hangi bir web sayfasındaki analitik verilere hızlı ve kolay erişim sağlar. SEO bar'ımızı kullanarak, herhangi bir açılış sayfasına gidebilir ve bir düğmeye tıklama ile o açılış sayfasına özgü analitik verileri alabilirsiniz. SERP Yerleşimlerimiz, her bir sonuca özel verilerle SERP sayfalarınızı (Arama Motoru Sonuç Sayfaları) dolduracak ve her bir sayfaya gidip tahminleri ve manuel çalışmaları gerçekleştirecektir. SEO Denetimimiz, herhangi bir açılış sayfasını "denetler" ve bulduğumuz herhangi bir teknik sorunları size bildirir. Anahtar Kelime Yoğunluğu raporumuz, açılış sayfalarını anahtar kelimelere göre ayıracak ve rakip sayfanızın hedef anahtar kelimelerini açılış sayfasından göstermeye yardımcı olacaktır.

SEO quake Nedir ?
 • Yukarda görmüş olduğunuz kırmzı alan içine alınıp ok işareti ile gösterilen istatistikler sonuç dizisini görmüş bulunmaktasınız.Bu sonuçlar sizlere yukarda açıklamasını yaptığım sayfalara ilişkin metrik sonuç tablosudur.
SEO quake Nedir ?

SEO quake Kurulum Şekli 
SEO quake Nedir ?
ekranda görmüş olduğunuz kırmızı kutucuk alana istediğiniz her hangi bir kelimeyi yazarsanız.Kırmızı daire içine almış olduğum şekilde sizlere sıralı olarak hizmet sunacak ve tüm istatistikleri çok rahat bir şekilde görme imkanı elde edeceksinizdir.
 • Bulmak istediğiniz web site adını “Ctrl + F” fonksiyonu ile arayarak Google’da ilk 100 sıra içerisinde yer alan siteler arasında kaçıncı sırada olduğunu rahatça bulabilirsiniz.


Yorum Ekleyerek Bize Destek Olabilirsiniz